Koncepce

Motto:

„Naše děti se do školky těší...a my se těšíme na vaše děti.“

Cíle:

• Respektujeme individuální potřeby u dítěte a jeho vlastní tempo vývoje. Každé dítě je pro nás tak novou inspirací a motivací

• Rodiče a děti vnímáme jako partnery a usilujeme o vzájemnou důvěru a spolupráci

• Příroda je náš kamarád – v příznivých podmínkách trávíme s dětmi většinu času v přírodě.

• Věnujeme dětem plnou pozornost. Jejich zvídavé otázky jsou pro nás motivací a podnětem pro smysluplné rozvíjení jejich osobnosti.

• Pracujeme samostatně a s menším počtem dětí v českém a anglickém jazyce.

• Umožňujeme dítěti svobodnou volbu při nabízených aktivitách a volné hře a tím sdílení vlastní zodpovědnosti.

• Rozvíjíme činnosti o které jeví dítě zájem a které ho baví.

• Spokojený úsměv na tváři a radost dětí chodit do školky je pro nás odměnou a naplněním.

K dosažení těchto cílů, nám pomáhá rodinná atmosféra ve školce, přátelské přijetí a podpora obce i přírodní prostředí. Usilujeme o to, aby děti do školky chodily s radostí a úsměvem a zároveň pro ně byla místem pěkných vzpomínek a společných zážitků.
Vzdělávání vychází z principů a cílů vzdělávání stanovených školským zákonem č. 561/2004 Sb. ve znění pozdějších předpisů.

ŠKOLNÍ VZDĚLÁVACÍ PROGRAM ,,POZNÁVÁM SÁM SEBE A SVŮJ DOMOV“
Ke stažení zde

ŠKOLNÍ ŘÁD
Školní řád ke stažení zde